Hei! Käytämme sivustollamme evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön.

Etusivu / Arita Espoo
Niittymaantie 8, 02200 Espoo

Arita Espoo

Osoite

Niittymaantie 8, 02200 Espoo

Puhelinnumero

0300 472218

Sähköposti

espoo@arita.fi

Uudet autot
0300472218

Vaihtoautot
0300472218

Automyynnin aukioloajat
ma-pe klo 9 - 18, la 10 - 15

Huolto
0300472229

Varaosat
0300472229

Huollon ja varaosien aukioloajat
ma-pe klo 7 - 18, la suljettu

Kia- ja Mitsubishi-huolto
0300472210

Uudet Kiat ja Mitsubishit
0300472238

Kia- ja Mitsubishi-vaihtoautot
0300472239

Espoon Niittykummussa pääset tutustumaan uusimpiin Alfa Romeo, Fiat sekä Jeep henkilöautoihin sekä Fiat Professional hyötyajoneuvoihin. Asiantuntevat ja ystävälliset myyjämme auttavat sinua mielellään löytämään juuri sinun persoonallisuuteesi, tarpeisiisi ja mieltymyksiisi sopivimman ajoneuvon.

Jätä meille puhelinnumerosi, niin otamme sinuun yhteyttä!

Puhelinnumero

Tarkista puuttuvat tiedot.

Kiitos yhteydenotostasi!

Hallinto

Nelly Kärnä

Autosihteeri

040 9208629

nelly.karna@arita.fi

Uudet autot

Axel Lund

Automyyjä / Betjäning även på svenska

044 3512967

axel.lund@arita.fi

Juha Haapasaari

Automyyjä

040 1759599

juha.haapasaari@arita.fi

Jussi Airio

Automyyjä

040 7199567

jussi.airio@autoarita.fi

Ben Sevon

Automyyjä / Betjäning även på svenska

040 9208611

ben.sevon@arita.fi

Kari Vaahti

Automyyjä

040 9208612

kari.vaahti@arita.fi

Teemu Rahkonen

Automyyjä

040 9208610

teemu.rahkonen@arita.fi

Francesco Setaro

Automyyjä

040 1648619

francesco.setaro@arita.fi

Vaihtoautot

Axel Lund

Automyyjä / Betjäning även på svenska

044 3512967

axel.lund@arita.fi

Juha Haapasaari

Automyyjä

040 1759599

juha.haapasaari@arita.fi

Jussi Airio

Automyyjä

040 7199567

jussi.airio@autoarita.fi

Ben Sevon

Automyyjä / Betjäning även på svenska

040 9208611

ben.sevon@arita.fi

Kari Vaahti

Automyyjä

040 9208612

kari.vaahti@arita.fi

Teemu Rahkonen

Automyyjä

040 9208610

teemu.rahkonen@arita.fi

Francesco Setaro

Automyyjä

040 1648619

francesco.setaro@arita.fi

Huolto

Antti Millasnoore

Työnjohto

040 9208615

antti.millasnoore@arita.fi

Pekka Nuutinen

Korjaamo- ja autotalonpäällikkö

0400 617847

pekka.nuutinen@arita.fi

Aarne Uotinen

Huoltopäällikkö

040 9208613

aarne.uotinen@arita.fi

Maxie Kourova

Työnjohtaja / Jeep, Alfa Romeo ja Fiat

0300 472229

maxie.kourova@scc.fi

Varaosat

Mico Loiva

Varaosat

040 9208616

mico.loiva@arita.fi

Pasi Lehto

Varaosat

020 7580641

pasi.lehto@scc.fi

Soita meille

Tule käymään

Niittymaantie 8, 02200 Espoo