Hei! Käytämme sivustollamme evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön.

Etusivu / Arita Espoo
Niittymaantie 8, 02200 Espoo

Arita Espoo

Osoite

Niittymaantie 8, 02200 Espoo

Automyynti avoinna
ma-pe klo 9 - 18, la 10 - 15

Automyynti puh:
0300 472 218

e-mail: espoo@arita.fi







Puhelinnumero

0300 472218

Huolto avoinna
ma-pe klo 7 - 17
la suljettu

Huolto puh:
0300 472 210

e-mail: huolto.espoo@arita.fi


                         

Hinta 0,59   €/ Alkava min. lisäksi paikallisverkko- tai matkapuhelinmaksu..

Sähköposti

espoo@arita.fi

Varaosat avoinna
ma-pe klo 8-16
la suljettu 

Varaosat puh:
0300 472 229

Espoon Niittykummussa pääset tutustumaan uusimpiin Alfa Romeo, Fiat, Jeep, Kia ja Mitsubishi henkilöautoihin sekä Fiat Professional hyötyajoneuvoihin. Asiantuntevat ja ystävälliset myyjämme auttavat sinua mielellään löytämään juuri sinun persoonallisuuteesi, tarpeisiisi ja mieltymyksiisi sopivimman ajoneuvon.

Jätä meille puhelinnumerosi, niin otamme sinuun yhteyttä!

Puhelinnumero

Tarkista puuttuvat tiedot.

Kiitos yhteydenotostasi!

Uudet autot

Axel Lund

Myyntipäällikkö

040 9208625

axel.lund@arita.fi

Juha Haapasaari

Automyyjä

040 1759599

juha.haapasaari@arita.fi

Jussi Airio

Automyyjä

040 7199567

jussi.airio@autoarita.fi

Teemu Rahkonen

Automyyjä

040 9208610

teemu.rahkonen@arita.fi

Vaihtoautot

Axel Lund

Myyntipäällikkö

040 9208625

axel.lund@arita.fi

Juha Haapasaari

Automyyjä

040 1759599

juha.haapasaari@arita.fi

Jussi Airio

Automyyjä

040 7199567

jussi.airio@autoarita.fi

Teemu Rahkonen

Automyyjä

040 9208610

teemu.rahkonen@arita.fi

Huolto

Sami Anttilainen

Työnjohtaja

040 8262553

sami.anttilainen@arita.fi

Jouni Koskinen

Työnjohtaja

040 9208614

jouni.koskinen@arita.fi

Ville Laakso

työnjohtaja

040 920 8626

ville.laakso@arita.fi

Pekka Nuutinen

Korjaamo- ja autotalonpäällikkö

0400 617847

pekka.nuutinen@arita.fi

Aarne Uotinen

Huoltopäällikkö

040 9208613

aarne.uotinen@arita.fi

Varaosat

Mico Loiva

Varaosat

040 9208616

mico.loiva@arita.fi

Pasi Lehto

Varaosat

040 544 6617

pasi.lehto@arita.fi

Tule käymään

Niittymaantie 8, 02200 Espoo