Hei! Käytämme sivustollamme evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön.

Etusivu / Arita Espoo
Niittymaantie 8, 02200 Espoo

Arita Espoo

Osoite

Niittymaantie 8, 02200 Espoo

Automyynnin aukioloajat
ma-pe klo 9 - 18, la 10 - 15

Huollon aukioloaika ma-pe klo 7 - 18, la suljettu

Varaosien aukioloaika ma-pe klo 8-16, la suljettu 

Puhelinnumero

0300 472218

Myynti:

0300 472 218

Huolto:

0300 472 210

Varaosat:

0300 472 229
                         

Hinta 0,59   €/min

Sähköposti

espoo@arita.fi

Huollon sähköposti: huolto.espoo@arita.fi
Espoon Niittykummussa pääset tutustumaan uusimpiin Alfa Romeo, Fiat, Jeep, Kia ja Mitsubishi henkilöautoihin sekä Fiat Professional hyötyajoneuvoihin. Asiantuntevat ja ystävälliset myyjämme auttavat sinua mielellään löytämään juuri sinun persoonallisuuteesi, tarpeisiisi ja mieltymyksiisi sopivimman ajoneuvon.

Jätä meille puhelinnumerosi, niin otamme sinuun yhteyttä!

Puhelinnumero

Tarkista puuttuvat tiedot.

Kiitos yhteydenotostasi!

Uudet autot

Juha Haapasaari

Automyyjä

040 1759599

juha.haapasaari@arita.fi

Jussi Airio

Automyyjä

040 7199567

jussi.airio@autoarita.fi

Teemu Rahkonen

Automyyjä

040 9208610

teemu.rahkonen@arita.fi

Francesco Setaro

Automyyjä

040 1648619

francesco.setaro@arita.fi

Vaihtoautot

Juha Haapasaari

Automyyjä

040 1759599

juha.haapasaari@arita.fi

Jussi Airio

Automyyjä

040 7199567

jussi.airio@autoarita.fi

Teemu Rahkonen

Automyyjä

040 9208610

teemu.rahkonen@arita.fi

Francesco Setaro

Automyyjä

040 1648619

francesco.setaro@arita.fi

Huolto

Jouni Koskinen

Työnjohtaja

040 9208614

jouni.koskinen@arita.fi

Ville Laakso

työnjohtaja

040 920 8626

ville.laakso@arita.fi

Antti Millasnoore

Työnjohto

040 9208615

antti.millasnoore@arita.fi

Pekka Nuutinen

Korjaamo- ja autotalonpäällikkö

0400 617847

pekka.nuutinen@arita.fi

Aarne Uotinen

Huoltopäällikkö

040 9208613

aarne.uotinen@arita.fi

Varaosat

Mico Loiva

Varaosat

040 9208616

mico.loiva@arita.fi

Pasi Lehto

Varaosat

040 544 6617

pasi.lehto@arita.fi

Tule käymään

Niittymaantie 8, 02200 Espoo